Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Delirium Gritti dla kobiet i mężczyzn

Delirium Gritti dla kobiet i mężczyzn

dymny
Delirium Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Delirium marki Gritti to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, czarny pieprz i różowy pieprz; nutami serca są wetyweria, elemi i nuty drzewne; nutami bazy są kadzidło i opoponaks.

Dzięgiel Czarny pieprz Różowy pieprz

Wetyweria Elemi Nuty drzewne

Kadzidło Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Delirium by Gritti.

Delirium Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Delirium, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Delirium, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Delirium marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Delirium marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Giorgio Armani Armani Code Hugo Boss Boss Intense Shimmer Edition Aramis Havana Gucci Gucci Eau de Parfum Lalique Lalique Pour Homme Equus Ayala Moriel Incarnation The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil D.S. & Durga East Mid East Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Neil Morris October Il Profvmo Chocolat Amere