Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Aqua Incanta Gritti dla kobiet

Aqua Incanta Gritti dla kobiet

Aqua Incanta Gritti dla kobiet Zdjęcia

Aqua Incanta marki Gritti to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Aqua Incanta został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są róża i irys; nutami serca są wanilia i nuty pudrowe; nutami bazy są benzoes, ambra i nuty drzewne.

Róża Irys

Wanilia Nuty pudrowe

Benzoes Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aqua Incanta by Gritti.

Aqua Incanta Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Aqua Incanta, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Aqua Incanta, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aqua Incanta marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aqua Incanta marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Calvin Klein Eternity Summer Missoni Missoni Acqua Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Reminiscence Eau de Rem Memento Italian Olfactive Landscapes 22 Settembre 2007 ore 8 Vaporetto per il Lido Venezia Bath and Body Works Freshwater Cucumber Lilly Pulitzer Beachy Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Ulric de Varens Mini Blue Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Romane Jet 365 Island Holiday