Marki » F-H » orientalne « Grupy

morski
słony
tytoniowy
Antalya Gritti dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Antalya marki Gritti to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Antalya został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mirt i woda morska; nutami serca są nuty drzewne, cedr i tytoń; nutami bazy są ambra i wodorosty.

Mirt Woda morska

Nuty drzewne Cedr Tytoń

Ambra Wodorosty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antalya by Gritti.

Antalya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gritti Antalya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gritti Antalya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antalya marki Gritti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antalya marki Gritti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Revlon Ciara Esteban Ambre Loewe Solo Loewe Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Laura Mercier Ambre Passion Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee Chiara Boni Vanilla Renee Amber Amouage Tribute Ayala Moriel Song of Songs LR LR Classics Singapore