Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn

Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn

Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn Zdjęcia Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn Zdjęcia

Tara Mantra marki Gri Gri Parfums to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tara Mantra został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anaïs Biguine. Nutami głowy są szafran, kardamon i asafetyda; nutami serca są paczula i kminek; nutami bazy są lotos, jaśmin i agar (oud).

Szafran Kardamon Asafetyda

Paczula Kminek

Lotos Jaśmin Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tara Mantra by Gri Gri Parfums.

Tara Mantra Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

Tara Mantra to zapach głośny, jaskrawy i mocny. Powiedziałabym jaśmin z przyprawami. Ze słodyczą chemiczno - jadalną. Przeszywający. Ociera się o kicz - albo po prostu zły gust. ALE bardzo efektowny. Naturalności raczej się w nim nie znajdzie, jest za to coś gumowego, może lateksowego?
Ogólny wydzwięk to gumowaty, chemiczny kwiatoprzyprawowiec.
Nie ma żadnego brudu, ale też nie należy do świeżaków. Tak mógłby pachnieć zmywacz do paznokci, ale i lakier do włosów.
Nazwa wskazywałaby na jakiś "mistyczny" charakter, tymczasem to perfumy, które bezpardonowo walą fangę w nos.
Przy tych wszystkich strasznych rzeczach, które o nim napisałam, nie uważam, że to złe czy tandetne perfumy, nie wszystko musi przecież być finezyjne...
Ale mnie by wykończyły.
Podobno oud tam jest. Ale też nie wytrzymał konkurencji.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gri Gri Parfums Tara Mantra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gri Gri Parfums Tara Mantra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tara Mantra marki Gri Gri Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tara Mantra marki Gri Gri Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Benetton B. Clean Fresh Collistar Benessere Notte Gap G7 Bold Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Rodier Rodier pour Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Fred Hayman Touch With Love for Men Ann Taylor Chic Melvita Floral Water Lemon Balm