Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cabotine Gold Gres dla kobiet

Cabotine Gold Gres dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Cabotine Gold Gres dla kobiet Zdjęcia Cabotine Gold Gres dla kobiet Zdjęcia Cabotine Gold Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Gold marki Gres to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cabotine Gold został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i melon; nutami serca są jaśmin, gardenia tahitańska i piwonia; nutami bazy są wetyweria, paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz Melon

Jaśmin Gardenia tahitańska Piwonia

Wetyweria Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Gold by Gres.

Coco Mademoiselle
So Elixir Eau de Parfum

Cabotine Gold Recenzje Perfum

Jol
Jol

Jaśmin, jaśmin i jaśmin.

Duszący, przyprawiający o ból głowy. Na mojej skórze niestety poza jaśminem nie przebija się żadna inna nuta. Gratuluję tym, którzy wyczuwają tu mandarynkę, wetywerię i pieprz.

To moje drugie podejście do tych perfum - nigdy nie skreślam zapachu po jednej próbie - które okazało się nieudane.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Gold marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Gold marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Salvador Dali Salvador Dali Miraculum Pani Walewska Noir Cacharel LouLou Pierre Balmain Balmain de Balmain Revlon Ciara Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Jil Sander Sun Yves Saint Laurent Opium Agent Provocateur L'Agent Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa Antonio Banderas Her Secret Antonio Banderas Her Golden Secret Jeanne Arthes Cobra Revlon Charlie Red Lanvin Arpege Jessica Simpson Fancy Nights Gres Cabochard Revlon Charlie Gold Gres Madame Gres