Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Cabotine Fleur Splendide Gres dla kobiet

Cabotine Fleur Splendide Gres dla kobiet

Cabotine Fleur Splendide Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Fleur Splendide marki Gres to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cabotine Fleur Splendide został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mylene Alran. Nutami głowy są bergamotka, frezja i biała brzoskwinia; nutami serca są róża, jaśmin i drzewo sandałowe; nutami bazy są paczula, ambra i piżmo.

Bergamotka Frezja Biała brzoskwinia

Róża Jaśmin Drzewo sandałowe

Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Fleur Splendide by Gres.

Miss Dior (new)

Cabotine Fleur Splendide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Fleur Splendide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Fleur Splendide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Fleur Splendide marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Fleur Splendide marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Lancome Magie Noire Paco Rabanne Metal La Perla J'Aime Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Halston Halston Classic Emilio Pucci Vivara Silver Edition Germaine Monteil Royal Secret La Perla Blue Lancome Hypnose Senses Miller Harris Terre d'Iris Brut Parfums Prestige Aphrodisia MOR Peony Flower