Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

L’Eau Des Bastides Grasse Au Parfum dla kobiet

L’Eau Des Bastides Grasse Au Parfum dla kobiet

kakaowy

L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jagoda i pralina; nutami serca są paczula i kakao; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Jagoda Pralina

Paczula Kakao

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau Des Bastides by Grasse Au Parfum.

L’Eau Des Bastides Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grasse Au Parfum L’Eau Des Bastides, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grasse Au Parfum L’Eau Des Bastides, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Mugler Angel Forever Annick Goutal Vanille Exquise Les Parfums de Rosine Rose Praline Coty Vanilla Musk Demeter Fragrance Mulled Cider Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 2: Cerise Lush Vanillary Laurence Dumont Tendre Madeleine Demeter Fragrance Birthday Cake La Perla Dark Extacy I Profumi di Firenze Vaniglia del Madagascar Des Filles a la Vanille Patchouli