Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Goop 2 Goop dla kobiet i mężczyzn

Goop 2 Goop dla kobiet i mężczyzn

Goop 2 marki Goop to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Goop 2 został wydany w 2017 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pachnotka, mech dębowy, gwajakowiec lekarski, lima, jałowiec, wetyweria, paczula, cytryna, labdanum, imbir, szałwia muszkatołowa, goździk (przyprawa), kmin, agar (oud) i brzoza.

Pachnotka Mech dębowy Gwajakowiec lekarski Lima Jałowiec Wetyweria Paczula Cytryna Labdanum Imbir Szałwia muszkatołowa Goździk (przyprawa) Kmin Agar (oud) Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Goop 2 by Goop.

Goop 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Goop Goop 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Goop Goop 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Goop 2 marki Goop. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Goop 2 marki Goop reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) The Body Shop White Musk For Men Pal Zileri Pal Zileri La Perla Grigioperla Attitude Collistar Benessere Notte Collistar Benessere Etienne Aigner XXX Large Aigner Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Hermes Eau de Gentiane Blanche DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Michel Germain Tattoo Solinotes Vanille