Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

So Givenchy Givenchy dla kobiet

Miałem: 3

wodny
ozonowy

So Givenchy marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. So Givenchy został wydany w 2004 roku. So Givenchy stworzyli Christophe Raynaud i Mark Buxton. Nutami głowy są malina i ogórek; nutami serca są piwonia, magnolia i czarna porzeczka; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Malina Ogórek

Piwonia Magnolia Czarna porzeczka

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Givenchy by Givenchy.

So Givenchy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy So Givenchy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy So Givenchy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Givenchy marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Givenchy marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Anna Sui Sui Love Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Escada Tender Light Nanette Lepore Love Bird Guerlain Les Quatre Saisons - Quant Vient L`Ete Roger & Gallet Rose Lanvin Arpege Eclat d`Arpege Stella McCartney Stella Sheer 2009 GianMarco Venturi Woman Tonatto Profumi Solista Cliff Richard Miss You Nights Gabriela Sabatini Magnetic