Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Harvest 2009 Amarige Mimosa Givenchy dla kobiet

Harvest 2009 Amarige Mimosa Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów
Harvest 2009 Amarige Mimosa Givenchy dla kobiet Zdjęcia Harvest 2009 Amarige Mimosa Givenchy dla kobiet Zdjęcia

Harvest 2009 Amarige Mimosa marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Harvest 2009 Amarige Mimosa został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain, neroli, ylang-ylang, mandarynka i migdał; nutami serca są białe kwiaty i mimoza; nutą bazy jest nuty drzewne.

Petitgrain Neroli Ylang-ylang Mandarynka Migdał

Białe kwiaty Mimoza

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Harvest 2009 Amarige Mimosa by Givenchy.

Harvest 2009 Amarige Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Harvest 2009 Amarige Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Harvest 2009 Amarige Mimosa marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Harvest 2009 Amarige Mimosa marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aqaba Midnight Sun Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Yves Rocher Pur Desir de Gardenia Monyette Paris Monyette Paris Givenchy Absolutely Irresistible Acca Kappa Glicine Nina Ricci Capricci Calvin Klein Eternity Summer 2010 Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir Joya Shades of Dusk Starleaf