Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang Givenchy dla kobiet

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang Givenchy dla kobiet

żółtych kwiatów

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang marki Givenchy to kwiatowe perfumy dla kobiet. Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są Śliwka, mandarynka, neroli, brzoskwinia, drzewo różane i kwiat pomarańczy; nutami serca są ylang-ylang, mimoza, gardenia i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo, ambra, wanilia i cedr.

Śliwka Mandarynka Neroli Brzoskwinia Drzewo różane Kwiat pomarańczy

Ylang-ylang Mimoza Gardenia Tuberoza

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Piżmo Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang by Givenchy.

Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Givenchy Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Givenchy Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang marki Givenchy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Givenchy Harvest 2010 Amarige Ylang Ylang marki Givenchy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Jo Malone London Orange Blossom Stella McCartney Sheer Stella 2008 Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany biehl parfumkunstwerke al01 s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Ocean Pacific Ocean Pacific for Women The Body Shop Love ETC Yosh Kismet Flirt! Flowerific Orlane Autour de la Rose