Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet

tuberozowy
Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia

Giorgio marki Giorgio Beverly Hills to kwiatowe perfumy dla kobiet. Giorgio został wydany w 1981 roku. Giorgio stworzyli M.L. Quince, Francis Camail i Harry Cuttle. Nutami głowy są morela, kwiat pomarańczy, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są tuberoza, gardenia, orchidea, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, rumianek, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia i cedr.

Morela Kwiat pomarańczy Brzoskwinia Bergamotka

Tuberoza Gardenia Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Ambra Rumianek Paczula Piżmo Mech dębowy Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giorgio by Giorgio Beverly Hills.

White Diamonds
24 Faubourg
Giordani Gold

Giorgio Recenzje Perfum

klaramiamia
klaramiamia

Giorgio są bezczelne. Wchodzą na scenę głośno i z tupnięciem nogą ustawiają świat po swojemu. Giorgio mają też swoje humory.

Początkowo czuję całe kwiaty, razem z łodygami. Prym wiedzie ylang ylang z gorzką zielonością soków wyciekających ze złamanych łodyg. Za tą zieloną gorycz odpowiada zapewne bergamotka z mech dębowym.

Czasem Giorgio potrafią się rozzłocić jak słońce. Wtedy pierwsze skrzypce grają ylang ylang z gardenią, głośno roześmiane, energiczne, letnie. Ale mają też drugie oblicze. Bo czasem niebo zasnuwają chmury i Giorgio milkną. Do głosu dochodzi mech - gorzki i poważny, złagodzony nieco melancholijną kremowością tuberozy. Jest szaro-biało, trochę wytrawnie, trochę refleksyjnie. Pomimo, że nazwa i marka przynosi na myśl słońce w Kaliforni, to według mnie tą swoją zmiennością najlepiej jednak oddają polskie lato, zmienne i nieprzewidywalne, słoneczno-pochmurne, radośnie-melancholijne, żółto-białe dokładnie jak paski na pudełku tych perfum.

2017
Malwina
Malwina

Tuberozowy zawrót głowy.
Białookwiatowe poważne otwarcie nie zapowiada dobrej zabawy
w tym sztywnym towarzystwie z wyższych sfer. Po czym zjawia się tuberoza na lekkim rauszu, nie stosując się do przyjętych konwenansów. Towarzystwo patrzy porozumiewawczo po sobie, bo tej uroczej damie w koktajlowej sukni wystaje spod spodu kostium kąpielowy. Wytworna tuberoza z 'White Diamonds' byłaby zdegustowana takim faux pas. Szampański nastrój nowo przybyłej zaczyna udzielać się mężom dystyngowanych pań i gdyby nie ona, całe towarzystwo umarłoby z nudów. Goście rautu rozeszliby się grzecznie do domów, by przed północą znaleźć się w swoich łóżkach. Tuberoza Giorgio z radosną beztroską przyjmuje rolę wodzireja. Jako kompana wybiera sobie nieśmiałego ylang-ylang i okazuje się, że trzeba mieć mocną głowę żeby wytrzymać tą szampańską zabawę do białego rana.

W Giorgio nie doszukamy się lutensowskiego kryminału, bo jest on raczej klasyczną komedią z Marilyn Monroe. Tuberozę zwykle omijam szerokim łukiem, ale takiej figlarnej jeszcze nie spotkałam. Nie można jej odmówić retro uroku. Mam słabą głowę do tego kwiecia, ale pójdę tym śladem i chętnie wypróbuję, mam nadzieję, mniej zawracającą w głowie - Eau de Giorgio.

2017
darkblueyed
darkblueyed

Zapach slonca! Zapach zoltych sukienek Ann- Margret z Presleyowskiego Viva Las Vegas! Tuberozy kusza i ociekaja sokiem morelowym i wlasnym nektarem. Zapach mocny ale nie bezczelny i tylko ci, ktorzy wiedza czym pachnialy lata 80te, potrafia ten zapach polubic. Mech debowy daje mocne dno, nawiazujace do lat 60tych i pomaga trwac na skorze. Och, kreca mnie te biale kwiaty z miodowo- waniliowym szczytem rumianku. Widze letnia, wygrzana plaze z bialym piaskiem, grube reczniki z hotelowym monogramem i dlugie, chlodne drinki w nieskazitelnie krysztalowym szkle. Ylang ylang jest feeria kobiecosci i pieknie miesza sie z pomaranczowym kwiatem lekkiej destylacji. Drewniane sanadalowe nuty tchna czyms delikatnym- jak wiklina. Chce tych perfum- tu i teraz, gdy za oknem ciemno i szaro, gdy wspomnienie lata jeszcze nie zasypane sniegiem i zlodowaciale. Mozna byc dama w zoltym kostiumie kapielowym i pachniec aromatem plazy Beverly Hills, ktory jest mi tak bliski, chociaz poznany dopiero teraz.
'The lady loves me but she doesn't know it yet!' E. Presley

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Moje pierwsze spotkanie z Giorgio miało miejsce w 2010 r., jesienią. Nie pamiętam już, czy miałam wtedy próbkę czy tylko blotter spryskany tymi perfumami, wiem natomiast, że towarzyszyły mi one podczas długiego, wieczornego spaceru, przez całą drogę wyraźnie o sobie przypominając. Wydawały mi się wtedy dziwne, nietypowe, w pewnym sensie niepokojące, ale też przykuwające uwagę, zapadające w pamięć w pozytywny sposób.

Po sześciu latach rozłąki ponownie spotkałam się z Giorgio, tym razem zawitał do mnie w postaci flakonu. Zapach jest dokładnie taki, jak go zapamiętałam. Ma niesamowitą moc przywoływania wspomnień. Ta właściwość jest szczególnie cenna, kiedy mieszka się z dala od miejsca, z którym zwykło się kojarzyć konkretne perfumy.
Nadal jest niepokojąco intrygujący, sprawia wrażenie, jakby został wyciągnięty z zupełnie innej rzeczywistości. Jest niedzisiejszy, mocny, odurzający, kontrowersyjny. Trzeba lubić klimaty vintage, żeby go docenić, trzeba mieć mocną głowę, żeby z nim wytrzymać.

Giorgio w bezpardonowy sposób obezwładnia nienaturalnym, narkotycznym połączeniem tuberozy i gardenii, osacza szczelnym welonem utkanym z jaśminu i ylang-ylang, rozpościera miraż łąki pełnej świeżego rumianku. Bogactwo kwiatów osiada na szorstkim, chropowatym, ale przyjemnie pachnącym mchu, po jakimś czasie pojawiają się też subtelne nuty drzewne i odrobina pudrowego piżma.

Dla mnie jednak Giorgio pachnie przede wszystkim nostalgią, jesienną słotą, powiewem chłodnego wiatru, pożółkłymi liśćmi pokrywającymi chodniki, długim wieczornym spacerem, rodzinnym miastem. Cały bagaż wspomnień w jednej małej buteleczce.
W takich momentach szczególnie cieszy mnie to, że zachorowałam na perfumy - nikt nie jest w stanie mi udowodnić, że podróż w czasie jest niemożliwa.

kasia1236
kasia1236

Wąchałam dziś te perfumy na lotnisku w Champino w strefie bezcłowej. Sama nie wiem, czy żałuję, że je wypróbowałam. Niby są dla mnie zbyt ostre, ciężkie, bardzo duszące i troszkę kojarzą się z kościołem, to coś mnie bardzo do nich ciągnie. Na początku pachną dla mnie jak stara, morela przyprószona jakimś starym, bardzo drogim pudrem. Potem trochę łagodnieje i pojawia się słodziutka, idealnie dojrzała brzoskwinka, w otoczeniu czegoś, nie mam pojęcia czego, ale chyba wszystkiego co tam zostało naćkane. W każdym razie odpowiada mi ta część, lecz to, ze , że ta brzoskwinka jest słodziutka, to nie znaczy, że nie jest ciężka i lekko podgnita. Te perfumy na pewno nie są na czasie, kojarzą mi się z piątką Chanel, ale nie znaczy, że za one do siebie podobne nutami zapachowymi. Mają podobny charakter, są mocne, ciężkie, mają ogromną projekcje, a trwałość jeszcze większą. Jeśli ten zapach mogłabym przypisać do konkretnej osoby, to na pewno była by to kobieta po czterdziestce, w futerku, włosy ciemne, gęste, do łokci. W czerwonych szpilkach i z kopertówką w jednej ręce, i z telefonem w drugiej. Szczerze odradzam zakup w ciemno. Do niedawna marzyłam o nich, ale dzisiaj, po wypróbowaniu chyba bym się nie zdecydowała.

SZYPR
SZYPR

Baaaardzo trafione perfumy.
Od początku do końca przyjemne dla nosa słodkawe kwiaty, przypruszone gorzkawym, delikatnym pudrem. Przez ten cały puder nie męczą i słodycz kwiatów staje się wyważona. Napewno miłe dla otoczenia, bo pytają czym tak ładnie pachnę.
Dla mnie raczej delikatne, wcale nie gęste, choć bardzo trwałe. Wanilii w nich na szczęście nie czuję, bo nie przepadam gdy taka nuta dominuje, więc wszystko mi pasuje. Napewno powtórnie się na nie skuszę.

Lata 80. w płynie. Zawierają wszystko to, co kojarzy mi się z tamtą dekadą, którą pamiętam przez mgłę - ciężkostrawny kicz, przepych przekraczający często granice dobrego smaku, brak umiaru.

Ten zapach to kwiatowy morderca - wrzucono tam wszelkie możliwe kwiatowe killery - jaśmin, tuberozę, ylang ylang. Później pojawia się miodowa słodycz, obłok gorzkawego pudru, a w bazie sporo wanilii.

Każda nuta jest tutaj gęsta i intensywna, raczej nie uzupełniają się wzajemnie, tylko każda krzyczy swoim głosem i stara się przekrzyczeć i zdominować resztę. Ta walka jest stanowczo nie na mój żołądek - a muszę dodać, że killery z lat 80. uwielbiam i mam dużą tolerancję na wszelkie dziwactwa.

Nosić go nie potrafię - ale doceniam. Ma charakter.

Zakupowe okazje

11.50 USD
Giorgio Beverly Hills Wings Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Giorgio Beverly Hills Wings Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
12.19 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 1.7 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Men
12.45 USD
Giorgio Beverly Hills Red Eau De Toilette for women 1.7 oz
Giorgio Beverly Hills Red Eau De Toilette for women 1.7 oz
13.49 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 1.7 oz Eau De Toilette Cologne Spray for Men
13.50 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 1 oz Eau De Toilette Cologne Spray for Men
Luxury Perfume
15.19 USD
Giorgio Beverly Hills Giorgio G Eau De Parfum for women 3 oz
Giorgio Beverly Hills Giorgio G Eau De Parfum for women 3 oz
15.99 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3 oz Tester for Women
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3 oz Tester for Women
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz Tester for Men
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz Tester for Men
16.19 USD
G By Giorgio Perfume by Giorgio Beverly Hills, 3 oz Eau De Parfum Spray for Women
16.27 USD
Giorgio Cologne by Giorgio Beverly Hills, 4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
ThePerfumeSpot.com
Eau De Toilette 3.3oz
16.99 USD
Wings by Wings, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Men
Wings by Wings, 3.3 oz Eau De Toilette Spray for Men
17.09 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 3.4 oz Eau De Toilette Cologne Spray for Men
17.09 USD
Giorgio Beverly Hills Giorgio Eau De Toilette for women 1 oz
Giorgio Beverly Hills Giorgio Eau De Toilette for women 1 oz
Gift Set 1.7oz
18.31 USD
Red Gift Set by Giorgio Beverly Hills Gift Set for Women Includes 1.7 oz Eau De Toilette spray 1.6 oz Body Moisturizer .13 oz Mini EDT
18.51 USD
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3 oz for Women
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3 oz for Women
Eau De Parfum 1.7oz
19.33 USD
G By Giorgio Perfume by Giorgio Beverly Hills, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Giorgio Beverly Hills Wings Extraordinary Eau De Toilette for women 1 oz
Giorgio Beverly Hills Wings Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Giorgio Beverly Hills Wings Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
Gift Set 3oz
19.79 USD
Wings Gift Set by Giorgio Beverly Hills Gift Set for Women Includes 3 oz Eau De Toilette Spray 3.4 oz Body Moisturizer
20.35 USD
Giorgio Perfume by Giorgio Beverly Hills, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
20.69 USD
Giorgio Perfume by Giorgio Beverly Hills, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Women
20.99 USD
Luxury Perfume
Cologne
23.94 USD
23.96 USD
Red Perfume by Giorgio Beverly Hills, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Giorgio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Giorgio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giorgio marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giorgio marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Christian Dior Poison Clinique Aromatics Elixir Christian Dior Dune Lancome Magie Noire Guerlain Shalimar Gloria Vanderbilt Vanderbilt Serge Lutens Ambre Sultan Christian Dior Poison Tendre Fendi Fendi Theorema Dana Tabu Cacharel Cacharel Pour Homme Lanvin Arpege Mugler Angel Eau de Toilette Cacharel Eden Cacharel Anais Anais Emanuel Ungaro Diva Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom est Rouge Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent Nu