Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Si Rose Signature marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Si Rose Signature został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, róża damasceńska, bergamotka, mandarynka, frezja, czarna porzeczka, wanilia, osmantus, irys, ambrette (piżmo ambrowe), ambra i paczula.

Róża majowa Róża damasceńska Bergamotka Mandarynka Frezja Czarna porzeczka Wanilia Osmantus Irys Ambrette (piżmo ambrowe) Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Rose Signature by Giorgio Armani.

Si Rose Signature II Eau de Parfum
Si
Si Eau de Toilette
Comme une Evidence L'Eau de Parfum Intense
Modern Muse Le Rouge

Si Rose Signature Recenzje Perfum

guest_
guest_

Róża róża róża róża... tyle czuje na początku w środku i na końcu. Zupełnie niepodobny do klasycznego Si. Tutaj róża gra pierwsze i ostatnie skrzypce. Porzeczka nieśmiało próbuje się przebić, wanilia zerka z boku - ale i tak królowa jest róża. Jakby zgnieść brutalnie różane płatki, wycisnąć cały sok, dodać odrobine mleka waniliowego - i taki zapach i wygląd samych perfum. Zapach raczej nie na wielkie imprezy - brak mu elegancji i powagi. Tu radosna słodycz i dziewczęcy urok zamiast poważnej damy. Ta róża jest świeża i rozkapryszona. Polecam miłośniczkom Si kupno próbek - to całkiem inny kaliber.

Rusłana
Rusłana

Kiedy noszę na sobie ten zapach, na samym początku widzę przed oczami elegancką, platynową blondynkę w idealnie skrojonym, bladoróżowym kostiumie. Blondynka spaceruje w wysokich szpilkach po wytwornym pokoju, pełnym szklanych wazonów z bardzo drogimi różami. Wszystko jest idealnie skrojone, ułożone i ekskluzywne- tak, jak pierwsze nuty tego zapachu.
Chodź bardzo piękne skomponowane, jest w nich pełen chłód i tęsknota. Tęsknota za czymś, co wychyli się poza sztywno ustalone ramy, zaskoczy i porwie. W ,,Si Rose Signature” nie ma miejsca na przypadkowość i improwizację. Każda nuta ma swoje ustalone miejsce i trwa dokładnie tyle, ile musi. Jest pięknie… i nudno.
Z biegiem czasu chłodna, platynowa dama zmienia się w radosną małolatę, zlizującą lukier z nadziewanych różaną konfiturą pączków. Jest słodko i różanie- ale nadal bez żadnej niespodzianki. Cukrowe róże – choć bardzo subtelnie- trwają i trwają.

Zapach piękny, ale jak dla mnie zbyt ,,idealnie” ułożony. Jest jak śliczny kostium, który chodź mistrzowsko skrojony, nie jest w moim stylu.
Projekcja łagodna ale trwałość subtelnego, bliskoskórnego zapachu jest dość duża.

Evellinnee
Evellinnee

Zapach od razu po splikacji jedt pięlny, cieply i bardzo koboecy. Zdecydowanie czuc najbardziej roze, ale nie taka babcina lub przypomonsjaca odswiezacz do szafy, tylko swieza i delikatna. Potem wkrada sie porzeczka. Wanilia, ambra i paczula ocieplaja zapach. To otulajacy kobiecy zapach. Idealny na dzien, delikatny. Na mojej skorze nie utrzymuje sie niestety dlugo.

malwusia
malwusia

Kolejna odurzająca, bardzo mocna i trwała wersja Si.
Różano - porzeczkowa, słodka i cierpka zarazem.
Nie jestem w stanie żadnych z nich używać dłużej, dlatego nie opiszę niuansów, którymi się różnią, na pewno dominuje tu intensywna róża, różowa, nie konfiturowa, brzmiąca bardzo naturalnie.

Mnie męczy i drapie w gardło ta skondensowana kwaśność i słodycz. Tak samo, jak nie lubię porzeczkowego dżemu z niedojrzałych owoców, które przysypano dla zjadliwości zbyt dużą ilością cukru. Po co "poprawiać" naturę, skoro właśnie ta wytrawność to jej urok?

Jeśli jednak nie perfumuję się nimi, a tylko wejdę w jedną jedyną chmurkę, wtedy zaczynają mi się podobać, choć wciąż niestety przebija kilogram sacharozy i syntetyczne aromaty spożywczej porzeczki i wanilii.

Parametry doskonałe. Miłośnicy Si powinni być zadowoleni.

p.s po czasie, kiedy zwietrzeje cukier i osłabnie ich moc, stają się piękne

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Si Rose Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Si Rose Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Rose Signature marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Rose Signature marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 5 L'Eau Givenchy Play For Her Intense Lancome Poeme Versace Eros Pour Femme Britney Spears Believe Donna Karan Pure DKNY A Drop Of Rose Elie Saab L'Eau Couture Donna Karan Pure DKNY Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Avon Far Away Chanel Coco Noir Mugler Alien Essence Absolue Avon Treselle Chanel Coco Eau de Parfum Giorgio Armani Si Le Parfum Yves Rocher Secret d`Essences Neroli The Body Shop Satsuma Lancome La Nuit Tresor L'Eau de Toilette Masaki Matsushima Snowing Rose Estée Lauder Modern Muse Le Rouge