Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

lekko korzenny
Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette marki Giorgio Armani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i bergamotka; nutą serca jest róża; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Różowy pieprz Bergamotka

Róża

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Recenzje Perfum

mylengrave
mylengrave

Zupełnie nie jak Armani...

Po dłuższym czasie używania EDP, postanowiłam spróbować z EDT i ku mojemu zdziwieniu, zapach pachnie zupełnie inaczej, nawet bym ich nie porównywała. Diamonds EDT są korzenne, drzewne, ale przy okazji także eteryczne, subtelne i bardzo kobiece. Wetiweria zdecydowanie gra pierwsze skrzypce, piżmo jakby z oddali, a pomiędzy bergamotka, różowy pieprz. Mój nos nie wyczuwa róży, za to wyraźnie w tle czuję cytrusy, może nawet liczi, mimo, iż producent nie podaje ich w składzie kompozycji.
Zapach wydaje się być przeznaczony do noszenia wieczorem, ale moim zdaniem idealnie nadaje się także na dzień, a wręcz na co dzień.

Minusy:
-opakowanie wygląda na męskie, nie jest atrakcyjne dla oka.

Cechy neutralne:
-nie jest aż taki drogi,
-poręczne opakowanie.

Plusy:
-niesamowita trwałość,
-piękny zapach.

2017
amanda
amanda

Jak dla mnie ładne połączenie kwiatowo drzewnego zapachu .
Bergamotkowa nuta otwierająca zapach powoduje łagodny pieprzny wstęp doskonale ukryty za jej świeżością.
Jedynie wyłania się delikatnie i gdzie niegdzie ujawniaja się ciut mocniej, ale jednak cały czas w cieniu bergamotki , która jednak mocniej wysuwa się w prowadzeniu zapachu.

W nie długim czasie pojawia się róża , delikatna z ostrzejszą nutą wetywerii i pojawia się łagodne piżmpo.
Ponieważ nie jest zbyt intensywny nachalnie nie wkrada się w nozdrza, można używać go ze spokojnym sumieniem do pracy gdzie nikomu nie będzie przeszkadzać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka Si Lolita Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Cartier La Panthere Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Balenciaga Florabotanica Cacharel Eden Moschino Cheap & Chic Lolita Lempicka Elle L'aime Lancome Tresor In Love Cartier Baiser Vole Prada Prada Candy Lolita Lempicka Lolita Lempicka Narciso Rodriguez Narciso Tom Ford Tom Ford for Men Escada Into the Blue Lolita Lempicka Lolita Lempicka Le Premier Parfum Eau de Toilette (Morsure d'Amour) Bvlgari Bvlgari Pour Femme