Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn

kawowy
Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Attitude marki Giorgio Armani to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Armani Attitude został wydany w 2007 roku. Armani Attitude stworzyli Annick Menardo, Alberto Morillas i Olivier Cresp. Nutami głowy są kawa i sycylijska cytryna; nutami serca są lawenda i kardamon; nutami bazy są paczula, ambra, opoponaks i chiński cedr. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Awards Best Packaging Men`s Prestige 2008.

Kawa Sycylijska cytryna

Lawenda Kardamon

Paczula Ambra Opoponaks Chiński cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Attitude by Giorgio Armani.

Bugs Bunny

Armani Attitude Recenzje Perfum

icenumerocinq
icenumerocinq

Z cyklu wspomnień czar - Armani Attitude.
Moje pierwsze perfumy z wyższej półki. Wycofane cudo. Zapach prosty, ujmujący kawowo-paczulowym charakterem. Lawenda troszkę drażniła, ale nadawała też ciężaru tym perfumom. Przeznaczone dla zadbanego 50-60 latka stojącego na tle prywatnego odrzutowca. Co zupełnie nie przeszkadzało mi go kupić mając 20-tkę i dojeżdżać na uczelnię tramwajem. Tak ten zapach był obłędny. Dodawał +10 do wizerunku. Absolutny powiew luksusu w płynie. Tak komplementogennej wody nie mogłem znaleźć przez długi czas. Wystarczy zresztą spojrzeć na nazwiska twórców. Z tego musiało wyjść coś wyjątkowego. Dlaczego Attitude został wycofany, pozostaje zagadką. Zostawili Code'a, a wycofali Attitude. Fakt, że oba miały podobny charakter, ale kompozycyjnie się różniły. Attitude był mniej słodki, bardziej surowy, dojrzalszy i sexowny w jednoznacznie męski sposób. A flakonik w kształcie zapalniczki to małe dzieło samo w sobie. Mój kuzyn ma na półce prawie całą flaszkę i ręce mnie świerzbią, gdy przechodzę obok niej. Za wycofanie tych perfum, decydenta powinna spotkać publiczna chłosta. Shame on you Giorgio.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Attitude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Attitude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Attitude marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Attitude marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Hermes Terre d'Hermes Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Mugler A*Men Gucci Gucci pour Homme Giorgio Armani Armani Code Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Intense Giorgio Armani Attitude Extreme Yves Saint Laurent M7 Chanel Egoiste Giorgio Armani Armani Eau de Nuit Hugo Boss Hugo Energise Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Sport Gucci Gucci by Gucci Pour Homme