Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tough Love George Gina & Lucy dla kobiet

Tough Love George Gina & Lucy dla kobiet

Tough Love marki George Gina & Lucy to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tough Love został wydany w 2017 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są jaśmin, kwiat pomarańczy i konwalia; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia i wetyweria.

Bergamotka

Jaśmin Kwiat pomarańczy Konwalia

Ambra Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tough Love by George Gina & Lucy.

Tough Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum George Gina & Lucy Tough Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu George Gina & Lucy Tough Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tough Love marki George Gina & Lucy. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tough Love marki George Gina & Lucy reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Miss Sixty Miss Sixty Viktor&Rolf Flowerbomb Corday Toujours Moi Aubusson Aubusson Couleurs Mango MNG Cut for Woman Dorin Un Air de Damas Rose Amouage Eau d`Amouage Fred Hayman 273 Rodeo Drive MDCI Parfums Enlevement au Serail Coty Wild Musk Natori Natori Joaquin Cortes 24k Woman