Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Genny Genny dla kobiet

Genny Genny dla kobiet

Genny Genny dla kobiet Zdjęcia

Genny marki Genny to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Genny został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są magnolia, konwalia i róża; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz

Magnolia Konwalia Róża

Cedr Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Genny by Genny.

Aromatics Elixir

Genny Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Genny Genny, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Genny Genny, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Genny marki Genny. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Genny marki Genny reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau du Soir Ralph Lauren Pure Turquoise Emilio Pucci Vivara Silver Edition Hermes Parfum d`Hermes Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Animale Instinct d`Animale Betty Barclay Amazing Love Ayala Moriel Schizm Grossmith Hasu-no-Hana CB I Hate Perfume To See A Flower Long Lost Perfume Maroc Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense