Marki » F-H » drzewne « Grupy

OM Gap dla kobiet i mężczyzn

OM Gap dla kobiet i mężczyzn

dymny

OM marki Gap to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. OM został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są imbir, kolendra, lotos, cedr i nuty zielone; nutami serca są kadzidło i olibanum; nutami bazy są drzewo sandałowe, agar (oud) i balsam peruwiański.

Imbir Kolendra Lotos Cedr Nuty zielone

Kadzidło Olibanum

Drzewo sandałowe Agar (oud) Balsam peruwiański

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about OM by Gap.

OM Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap OM, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap OM, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum OM marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu OM marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Max Deville Camera On Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Homme Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Xerjoff Modoc Le Labo Vanille 44 Paris Voluspa Malayan Coco D.S. & Durga Orris Root Keiko Mecheri Genie des Bois Cuba Paris Cuba Black La Bouquetiere Dimanche Maison Francis Kurkdjian Trianon Palace Versailles