Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Heaven Gap dla kobiet

Heaven Gap dla kobiet

Mam: 1

Heaven marki Gap to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Heaven został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są cytryna, kwiat pomarańczy i zielone liście; nutami serca są frezja, jaśmin, konwalia i goździk (kwiat); nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i mech.

Cytryna Kwiat pomarańczy Zielone liście

Frezja Jaśmin Konwalia Goździk (kwiat)

Drzewo sandałowe Piżmo Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heaven by Gap.

Heaven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heaven marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heaven marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Hanami Cartier So Pretty Christian Lacroix Bazar L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Gai Mattiolo Be Sparkling Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Revlon Jontue Diptyque Eau de Lierre Nicolas Danila Asian Gardens Ulric de Varens Mini Kiss TerraNova Sakura and Green Tea Intelligent Nutrients Focus