Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Gap Blue No.655 For Him Gap dla mężczyzn

Gap Blue No.655 For Him Gap dla mężczyzn

Miałem: 1

Gap Blue No.655 For Him marki Gap to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak gałka muszkatołowa, mięta, mandarynka, pieprz, bazylia, goździk (przyprawa) i kardamon.

Gałka muszkatołowa Mięta Mandarynka Pieprz Bazylia Goździk (przyprawa) Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gap Blue No.655 For Him by Gap.

Gap Blue No.655 For Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Gap Blue No.655 For Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Gap Blue No.655 For Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gap Blue No.655 For Him marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gap Blue No.655 For Him marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Oriflame Free Attitude Pal Zileri Pal Zileri Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Sonia Rykiel Rykiel Homme Yves Rocher Homme Nature Aramis Aramis A Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot DSH Perfumes Cyan Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI O Boticario North Wind Demeter Fragrance White Russian Elizabeth Arden Green Tea Lavender