Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

Day Gap dla kobiet i mężczyzn

Day Gap dla kobiet i mężczyzn

Day marki Gap to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Day został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i cytryna; nutami serca są lawenda, lilia, zielone liście i róża; nutami bazy są mech dębowy, piżmo i nuty drzewne.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna

Lawenda Lilia Zielone liście Róża

Mech dębowy Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Day by Gap.

Day Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gap Day, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gap Day, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Day marki Gap. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Day marki Gap reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Comme des Garcons Energy C Grapefruit Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Mona di Orio Lux Penhaligon`s Castile Bill Blass Couture 7 Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Boadicea the Victorious Energizer So...? So...? Into the night Parfums Berdoues Citrus Hesperida Sprezzatura 768 Аrs Amandi The Organic Pharmacy Organic Glam Citron