Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Tropical Iced Tea Ganache Parfums dla kobiet i mężczyzn

Tropical Iced Tea Ganache Parfums dla kobiet i mężczyzn

tropikalny
kokosowy

Tropical Iced Tea marki Ganache Parfums to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tropical Iced Tea został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jarekhye Covarrubias. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna herbata, zielona herbata, kokos, trawa cytrynowa, kwiat mango, marakuja i białe piżmo.

Czarna herbata Zielona herbata Kokos Trawa cytrynowa Kwiat mango Marakuja Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tropical Iced Tea by Ganache Parfums.

Tropical Iced Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ganache Parfums Tropical Iced Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ganache Parfums Tropical Iced Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tropical Iced Tea marki Ganache Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tropical Iced Tea marki Ganache Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Jo Malone London Nectarine Blossom & Honey Jo Malone London Vanilla & Anise Anya`s Garden Star Flower Susanne Lang Vanilla Coconut Creed Ambre Cannelle Voluspa Vanity NafNaf Graffiti Vanilla Nina Ricci Le Paradis de Nina La Maison de la Vanille Vanahe Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Sprezzatura 751 Amori Erranti Payard Lychee Mousse