Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Summer Sangria Ganache Parfums dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
białe wino
gorzki

Summer Sangria marki Ganache Parfums to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Summer Sangria został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jarekhye Covarrubias. Perfumy zawierają takie składniki, jak białe wino, brzoskwinia, truskawka, dzięgiel, cedr, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Białe wino Brzoskwinia Truskawka Dzięgiel Cedr Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Sangria by Ganache Parfums.

Summer Sangria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ganache Parfums Summer Sangria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ganache Parfums Summer Sangria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Sangria marki Ganache Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Sangria marki Ganache Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Create Molton Brown Intoxicating Davana Blossom s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Giorgio Beverly Hills G Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Harajuku Lovers Harajuku Lovers Music Rampage Blue Eyes Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Bruno Banani Magic Women Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Lanvin Marry Me Rance 1795 Helene