Marki » F-H » orientalne « Grupy

Joe Ganache Parfums dla kobiet i mężczyzn

Joe Ganache Parfums dla kobiet i mężczyzn

kawowy

Joe marki Ganache Parfums to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Joe został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jarekhye Covarrubias. Perfumy zawierają takie składniki, jak palone ziarna kawy, kawa, syrop klonowy, ambra, wanilia i drzewo sandałowe.

Palone ziarna kawy Kawa Syrop klonowy Ambra Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joe by Ganache Parfums.

Joe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ganache Parfums Joe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ganache Parfums Joe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joe marki Ganache Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joe marki Ganache Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Rochas Byzantine Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Bath and Body Works Exotic Coconut Indult C16 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Sticky Cake Demeter Fragrance Beeswax Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Juliette Has A Gun Midnight Oud Memoire Liquide Encens Liquide M. Micallef Aoud Gourmet Rasasi Muzarkash