Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sine Nomine Gallagher Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Sine Nomine Gallagher Fragrances dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Sine Nomine marki Gallagher Fragrances to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Sine Nomine został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Gallagher. Nutami głowy są figa i czerwone jabłko; nutami serca są olej różany i tulipan; nutami bazy są paproć, iso e super, nuty morskie, drzewo tekowe i wanilia.

Figa Czerwone jabłko

Olej różany Tulipan

Paproć Iso E Super Nuty morskie Drzewo tekowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sine Nomine by Gallagher Fragrances.

Sine Nomine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gallagher Fragrances Sine Nomine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gallagher Fragrances Sine Nomine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sine Nomine marki Gallagher Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sine Nomine marki Gallagher Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Sentiment Ghost Ghost Summer Moon Esprit Dynamic Life for Her Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Esprit Celebration for Her Faconnable Faconnable pour Elle Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum Anna Sui Rock Me! Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Anna Sui Forbidden Affair Lulu Castagnette Lady Castagnette