Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Amongst Waves Gallagher Fragrances dla kobiet i mężczyzn

Amongst Waves Gallagher Fragrances dla kobiet i mężczyzn

wodny
Amongst Waves Gallagher Fragrances dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Amongst Waves marki Gallagher Fragrances to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Amongst Waves został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniel Gallagher. Nutami głowy są imbir, zielone jabłko, melon, lima, pomarańcza i granat; nutami serca są nuty wodne, irys, sól morska i tulipan; nutami bazy są paczula i wanilia.

Imbir Zielone Jabłko Melon Lima Pomarańcza Granat

Nuty wodne Irys Sól morska Tulipan

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amongst Waves by Gallagher Fragrances.

Amongst Waves Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gallagher Fragrances Amongst Waves, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gallagher Fragrances Amongst Waves, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amongst Waves marki Gallagher Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amongst Waves marki Gallagher Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Jil Sander Jil Sander Sun Men Fresh Bond No 9 Wall Street Montale Embruns d'Essaouira Ineke Derring-Do Lostmarch Aod Calypso Christiane Celle Calypso Marine James Heeley Sel Marin Liz Claiborne Curve Wave Ebba Los Angeles By Sea LR Boris Becker