Marki » F-H » drzewne « Grupy

Bel Canto Galimard dla mężczyzn

Bel Canto Galimard dla mężczyzn

Bel Canto marki Galimard to drzewne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są brazylijskie drzewo różane, nuty drzewne i cedr virginia; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Brazylijskie drzewo różane Nuty drzewne Cedr Virginia

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bel Canto by Galimard.

Bel Canto Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Galimard Bel Canto, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Galimard Bel Canto, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bel Canto marki Galimard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bel Canto marki Galimard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Adidas Adidas 3 Man Givenchy Les Parfums Mythiques - Vetiver Yves Saint Laurent M7 Fresh Pierre Balmain Miss Balmain Pierre Guillaume PG18 Cadjmere Accord Parfait Heliotrope & Santal Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Pacifica Tibetan Mountain Temple Maitre Parfumeur et Gantier Racine Comme des Garcons Wonderwood Ortigia Sicilia Sandalo Jeanne Arthes Cotton Club