Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bolero Gabriela Sabatini dla kobiet

Bolero Gabriela Sabatini dla kobiet

Bolero marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bolero został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są mandarynka, jagody, lotos i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są gardenia, fiołek, brzoskwinia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Jagody Lotos Brazylijskie drzewo różane

Gardenia Fiołek Brzoskwinia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bolero by Gabriela Sabatini.

Savannah Sensuous

Bolero Recenzje Perfum

cumartesi
cumartesi

Angielska fragrantica twierdzi, ze zapach jest zblizony do Oriflame Savannah. Nie jest.
Jaki jest? Czuly i bliskoskorny. Jest tak delikatny, ze mam ochote wypryskac caly flakonik, aby go w koncu poczuc na skorze. Przebija alkohol. Gorne nuty to zdecydowana mandarynka i minimalnie drzewo rozane. Moj nos nie jest w stanie wyczuc jagod czy drzewa sandalowego. Ciezko powiedziec co sie czuje po pieciu minutach, bo zapach zdazyl sie juz ulotnic. Powiewa brzoskiwnia, paczula, troszke wanilii - cos wspanialego, ale naprawde trzeba mocno sie nawachac, aby je poczuc. Po dziesieciu minutach mozna zrezygnowac i znowu sie popryskac, bo trwalosc jest najkrotsza ze wszystkich znanych mi perfum.
Zostaly wycofane ze sprzedzazy, wiec sa ciezko dostepne, za wygorowana cene. Nie warto. Fajne, bardzo ladne owocowo-drzewne perfumy, ale projekcja to zart.

2017
kadanka
kadanka

Jak na tamte czasy byl objawieniem, zupelnie wyjatkowym w tej polce cenowej. Bardzo slodkie nuty owocowo-drzewne. drzewo rozane, ktore kojarzy mi sie m.in z Dolce Vita, w Bolero bylo bardzo mocno wyczuwalne. wyjątkowy zapach, mysle, ze gdyby go nieco odchudzic, to dzis - w dobie super slodziakow - bylby bardzo popularny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Bolero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Bolero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bolero marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bolero marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer John Galliano John Galliano Yves Rocher Pur Desir de Lilas Christian Dior Dolce Vita Givenchy Organza Givenchy Amarige Laura Biagiotti Venezia 2011 Elizabeth Arden Green Tea Lanvin Jeanne Lanvin Jil Sander Sun Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Lancome Poeme Calvin Klein Reveal Lancome Tresor Nina Ricci Nina Laura Biagiotti Venezia Yves Saint Laurent Elle Chanel Coco Eau de Parfum Yves Rocher Voile d'Ambre Rihanna Rogue