Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Memoirs of a Geisha Fresh dla kobiet

Memoirs of a Geisha Fresh dla kobiet

Memoirs of a Geisha Fresh dla kobiet Zdjęcia

Memoirs of a Geisha marki Fresh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Memoirs of a Geisha został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, jaśmin, drzewo sandałowe, bergamotka, kumkwat, mandarynka, róża i brzoskwinia.

Piżmo Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Bergamotka Kumkwat Mandarynka Róża Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memoirs of a Geisha by Fresh.

Memoirs of a Geisha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Memoirs of a Geisha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Memoirs of a Geisha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memoirs of a Geisha marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memoirs of a Geisha marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Ghost Ghost Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Adidas Fruity Rhythm NafNaf NafNaf Too... Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Avon Brasil Beat Avon Avon Jet Femme Washington Tremlett My Fair Lady Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Bronnley Apricot & Almond Bath and Body Works Moonlight Magic