Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Blue Touch Franck Olivier dla mężczyzn

Blue Touch Franck Olivier dla mężczyzn

Blue Touch Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Touch marki Franck Olivier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Blue Touch został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, różowy pieprz, tangeryna i nuty zielone; nutami serca są galbanum, wetyweria, szałwia, nuty drzewne, melon i paczula; nutami bazy są ambra, piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Cytryna Różowy pieprz Tangeryna Nuty zielone

Galbanum Wetyweria Szałwia Nuty drzewne Melon Paczula

Ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Touch by Franck Olivier.

Acqua di Gio
Aqva Pour Homme

Blue Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Blue Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Blue Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Touch marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Touch marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Aqva Pour Homme Lalique Encre Noire Sport Montale Dark Aoud Mugler A*Men Mugler A*Men Pure Malt Loewe Loewe 7 Natural Zirh Ikon Chanel Bleu de Chanel Franck Olivier Eau de Passion Men Bvlgari Aqva Amara Rasasi Egra Men Tom Ford Tobacco Vanille Bvlgari Bvlgari Man In Black Azzaro Visit For Men Jean Paul Gaultier Kokorico Christian Dior Dior Homme Sport Lalique Hommage a L'Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Intense Kenzo Kenzo pour Homme