Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Belle de Nuit Fragonard dla kobiet

Belle de Nuit Fragonard dla kobiet

Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia Belle de Nuit Fragonard dla kobiet Zdjęcia

Belle de Nuit marki Fragonard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Belle de Nuit został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są dziwaczek, ylang-ylang i gardenia; nutami serca są fiołek, geranium i róża; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i suszona śliwka.

Dziwaczek Ylang-ylang Gardenia

Fiołek Geranium Róża

Nuty drzewne Piżmo Suszona śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Belle de Nuit by Fragonard.

J`adore

Belle de Nuit Recenzje Perfum

beatak664
beatak664

Mam w wersji woda perfumowana, zapach piękny. Przypomina mi Diora J'ador, ale ten jest ładniejszy.

2017
gerda_w
gerda_w

Dla mnie Belle de Niut jest cudownie wieczorową pudrowo różaną kompozycją o delikatrnej słodyczy, ale nie dziewczęcy, a bardzo kobiecy, elegancki i zmysłowy. Używałam go również na dzień, jednak w mniejszych ilościach. W dzień poprawia nastrój, wieczorami budzi świat zmysłów. Ponoć podobny jest do J'Adore? Bo ja wiem? Mam oba i czy na kartce papieru, czy na mojej skórze pachną różnie. U Diora zupełnie brak owej róży, która u Fragonarda gra pierwsze i kolejne skrzypce. Zapach Diora wypada przy nich dosyć płasko, zwyczajnie i...mydlanie. Wąchając Belle de Niut nie tylko czuję ferię zapachów, mnóstwo składników, są wręcz namacalne, prawie je widzę... Na mojej skórze pachnie cudnie. Projekcja u mnie jest również większa, niż u innych z powodu mojej wyższej ciepłoty. Wiele zapachów się za mną "ciągnie", ten również.

vertigo
vertigo

Fragonard robi swoje J'Adore.

Jest bardzo podobne, ale podoba mi się bardziej od perfum Diora. Nie jest tak ekspansywne, jest za to delikatniejsze i po prostu 'ładniejsze' :)

Subtelnie owocowo-kwiatowo-mydlane.
Jakby J'Adore z dodatkiem pierwiastka czegoś nowego, oryginalnego, albo wręcz przeciwnie: bez pierwiastka popularności i ciężkości.

Jeśli J'Adore jest dla Ciebie za mocne, spróbuj Belle de Nuit!
Projekcja słaba, trwałość - zadowalająca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fragonard Belle de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fragonard Belle de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Belle de Nuit marki Fragonard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Belle de Nuit marki Fragonard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fragonard Etoile Fragonard Diamant Chanel Coco Eau de Parfum Fragonard Ile d`Amour Fragonard Eclat Keiko Mecheri Ume Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) The Vagabond Prince Enchanted Forest Montale Dark Purple Chanel Allure Sensuelle Ajmal Hatkora Wood Fragonard Emilie Fragonard Juste un Baiser Guerlain Samsara Eau de Parfum Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Serge Lutens Gris Clair Montale Gold Flowers Guerlain Nahema Diptyque Tam Dao