Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Vetyver Florascent dla mężczyzn

Vetyver Florascent dla mężczyzn

Vetyver Florascent dla mężczyzn Zdjęcia Vetyver Florascent dla mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Florascent to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium i grejpfrut; nutami serca są goździk (przyprawa), galangal i pieprz; nutą bazy jest wetyweria.

Geranium Grejpfrut

Goździk (przyprawa) Galangal Pieprz

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Florascent.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Sahlini Parfums L'Homme Acqua di Biella Ca' Luna Hermes Hermessence Rose Ikebana Olivier Durbano Black Tourmaline Avon Patrick Dempsey 2 Cinq Mondes Rituel de Java Carolina Herrera 212 Men Ice Louis Feraud Nuit des Sens Diptyque Vinaigre de Toilette Marc Jacobs Bang Basile Basile Young Uomo Farmacia SS. Annunziata Aurora