Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Thé Vert Florascent dla kobiet

Thé Vert Florascent dla kobiet

ozonowy
Thé Vert Florascent dla kobiet Zdjęcia Thé Vert Florascent dla kobiet Zdjęcia

Thé Vert marki Florascent to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi herbata; nutami serca są osmantus, jaśmin i cytrusy; nutą bazy jest cedr virginia.

Herbata

Osmantus Jaśmin Cytrusy

Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thé Vert by Florascent.

Thé Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Thé Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Thé Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thé Vert marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thé Vert marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Liz Claiborne Realities Original Givenchy Oblique Fast Forward Absolument Parfumeur Absolument Absinthe Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Opus Oils Absinthia Love & Toast Juniper Gin Blue Q Miso Pretty Crushed Petals Max Azria BCBGirls Nature Dana Zig Zag Jeanne Arthes Cotton Club Women Lorenzo Villoresi Iperborea Bath House Serenite