Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Rose Florascent dla kobiet

Rose Florascent dla kobiet

Rose Florascent dla kobiet Zdjęcia Rose Florascent dla kobiet Zdjęcia

Rose marki Florascent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Nutę głowy stanowi morela; nutą serca jest róża; nutami bazy są białe kwiaty i goździk (przyprawa).

Morela

Róża

Białe kwiaty Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose by Florascent.

Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light JoAnne Bassett Madame Pompadour Halloween Halloween Fresia Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Burberry Burberry London Special Edition for Women Benetton Paradiso Inferno Pink Armand Basi In Red Gloria Vanderbilt Reverie Pure Marks and Spencer Florentyna Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Bvlgari Voile de Jasmin