Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Mimosa Florascent dla kobiet

ozonowy
wodny
Mimosa Florascent dla kobiet Zdjęcia Mimosa Florascent dla kobiet Zdjęcia

Mimosa marki Florascent to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roland Tentunian. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutami serca są róża i mimoza; nutami bazy są fasolka tonka i drzewo różane.

Liść fiołka

Róża Mimoza

Fasolka tonka Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mimosa by Florascent.

Mimosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Mimosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Mimosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mimosa marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mimosa marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Maitresse Annick Goutal Neroli Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Etro Benetroessere Relent Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Nina Ricci L`Air du Temps Noel s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women A Perfume Organic White Magik Cuba Paris Cuba Jungle Snake La Bouquetiere Gardenia Exotique L`Erbolario Frutto della Passione