Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jasmine Florascent dla kobiet

Jasmine Florascent dla kobiet

tuberozowy
Jasmine Florascent dla kobiet Zdjęcia Jasmine Florascent dla kobiet Zdjęcia

Jasmine marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytron i tangeryna; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są tuberoza i benzoes. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody Roland Tentunian.

Cytron Tangeryna

Jaśmin

Tuberoza Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine by Florascent.

Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Miss Sixty Miss Sixty Elixir Lobogal Lobogal Pour Elle Chantecaille Frangipane Dana Heaven Sent Dana White Chantilly Parlux The Phantom of the Opera Mary Kay Warm Amber Chiemsee Wildcard! Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women DSH Perfumes Route d'Iris DSH Perfumes Quinacridone Violet