Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Casbah Florascent dla kobiet

Casbah Florascent dla kobiet

ozonowy
Casbah Florascent dla kobiet Zdjęcia

Casbah marki Florascent to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża i mimoza; nutami serca są przyprawy i herbata; nutą bazy jest nuty drzewne.

Róża Mimoza

Przyprawy Herbata

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Casbah by Florascent.

Casbah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Florascent Casbah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Florascent Casbah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Casbah marki Florascent. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Casbah marki Florascent reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Diesel Plus Plus Feminine Tom Ford Black Orchid Joop! Joop! Le Bain Pierre Guillaume PG05 L'Eau de Circe O Boticario Lily Essence Escada Escada Madonna Nudes 1979 Pour Femme Agustin Davila Agustin Davila for Women Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Guerlain Les Secrets de Sophie The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Creed Love in White