Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flirtatious Flirt! dla kobiet

Flirtatious Flirt! dla kobiet

Flirtatious Flirt! dla kobiet Zdjęcia

Flirtatious marki Flirt! to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flirtatious został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, wanilia i dzikie jagody.

Wiciokrzew Wanilia Dzikie jagody

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flirtatious by Flirt!.

Flirtatious Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Flirt! Flirtatious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Flirt! Flirtatious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flirtatious marki Flirt!. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flirtatious marki Flirt! reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Esteban Folie de Figue Avon Urban Flowers New York Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Luciano Soprani DSoir Chipie Chipie Voluspa Green Datura Sarantis B.U. Heartbeat M. Micallef Royal Muska Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Women Summer Edition Borbonese Borbonese Popy Moreni Popy Moreni de Fete Detaille Dolcia