Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Floral Sensuel Filles des Iles dla kobiet

Floral Sensuel Filles des Iles dla kobiet

Floral Sensuel Filles des Iles dla kobiet Zdjęcia

Floral Sensuel marki Filles des Iles to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marion Fabre. Nutami głowy są pomarańcza i mandarynka; nutami serca są gardenia, ylang-ylang i magnolia; nutami bazy są piżmo, ambra, benzoes i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka

Gardenia Ylang-ylang Magnolia

Piżmo Ambra Benzoes Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Floral Sensuel by Filles des Iles.

Floral Sensuel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Filles des Iles Floral Sensuel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Filles des Iles Floral Sensuel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Floral Sensuel marki Filles des Iles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Floral Sensuel marki Filles des Iles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Versace Crystal Noir Jacomo Paradox Green Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies NafNaf Une Touche de Naf Naf Pierre Balmain La Mome Tocca Touch Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine Apothia L Eau de Parfum Joaquin Cortes 24k Woman Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Morris Luna