Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

L'Acquarossa Fendi dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 4 Chcę: 10 Ukochany zapach: 2

L'Acquarossa Fendi dla kobiet Filmy
L'Acquarossa Fendi dla kobiet Zdjęcia L'Acquarossa Fendi dla kobiet Zdjęcia

L'Acquarossa marki Fendi to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L'Acquarossa został wydany w 2013 roku. L'Acquarossa stworzyli Delphine Lebeau, Benoist Lapouza i Francois Demachy. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, kalabryjska bergamotka i suszona śliwka; nutami serca są kwiat pomarańczy, róża, magnolia i lantana; nutami bazy są paczula, piżmo i czerwony cedr.

Sycylijska mandarynka Kalabryjska bergamotka Suszona śliwka

Kwiat pomarańczy Róża Magnolia Lantana

Paczula Piżmo Czerwony cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Acquarossa by Fendi.

Corrida
Especially Escada Elixir
More by Demi

L'Acquarossa Recenzje Perfum

samsara
samsara

Po prostu róża - standardowa róża o ciemnoczerwonych płatkach. Typowo różany aromat z odrobiną cierpkości i kapką słodkości. Niestety owa róża to matka, a cierpkość i słodycz to szkraby niezdarnie pałętające się u jej stóp. Zbyt minimalistyczny, zbyt oczywisty jak dla mnie zapach. Flakon piękny, lecz zawartość "is just a copy of an imitation". Nienawidzę bukietów czerwonych róz - są takie banalne i oczywiste, jakby obdarowujący szedł po najniższej linii oporu, albo był totalnie pozbawiony fantazji. Niestety moje odczucia, co do twórcy tego zapachu są podobne. Banał w cudnym flakonie. Ich los jest już przesądzony-wkrótce powędrują w świat. Nie ma dla nich u mnie miejsca, gdyż wszelką nudę i sztampę uznaję za szkodliwą, a nawet nieco irytującą. Polecam jednak przetestować wielbicielkom róży stricte podanej. Dla mnie to tylko róża, ale dla kogoś owo "tylko" może być "aż".

Koko55
Koko55

Nie przepadam za wonią róży w perfumach, więc L'Acquarossa na początku nie zrobiła na mnie większego wrażenia. Minęło kilka miesięcy od zakupu i zmieniłam zdanie. Uważam, że zapach jest piękny, bogaty, bardzo elegancki. Wcześniej czułam tylko różę, dzisiaj ta sama róża tworzy cudowny duet z kwiatem lantany. L'Acquarossa to zapach na jesień i zimę więc dlatego odbieram go teraz inaczej. Zapach trwały, mocny, raczej na wieczór, cieszę się, że go mam.

Malzka
Malzka

Na samym początku bardzo przypominają Escadę Especially Elixir z tym, że Escada mi się podoba a Fendi nie. Escada z czasem robi się zwiewna, kobieca i kwiatowa a Fendi przyciężkawe i trochę jak takie suszone owoce którymi napełnia się słoiczki żeby ładnie pachniało w domu. Zapach nobliwy i trwały ale dla mnie za ciężki jeżeli chodzi o ten typ perfum. Szyku i klasy nie można mu odmówić, nie przypomina bowiem infantylnych zapaszków których teraz pełno. Flakon śliczny. Trwałość i projekcja dobra.

Rozterka
Rozterka

Rzeczywiście zapach niespodzianka.
Na mojej skorze wybrzmiewają przde wszystkim dojrzałe owoce na miękkim różanym podbiciu , przypominające tą nutę zapachową, ktora mnie uwiodła w Corridzie. Zapach jest dosyć gęsty ale mimo to delikatny, z małym ogonkiem:)
Śliwki jako wyraźnej samodzielnej nuty nie wyczuwam, jest ładnie wtopiona w całokształt nuty owocowej.
Mam na skórze L'Acquarossę zdecydowanie ponad godzinę od aplikacji i jak na razie nic mi nie zgorzkniało , raczej wyczuwalna jest minimalna kwaskowośc w dalekim tle, owoce nieco mniej są wyczuwalne niż w otwarciu, wyraźniejsza stała sie róza, poza tym nieco cedru i ciut piżma. Paczula jest raczej głęboko ukryta:).
Całość bardzo mi się podoba.

Flakonik bardzo ładny .

Muszę dodać ,że na mojej skórze trwałośc bardzo dobra, ok.8 godzin.

Zakupowe okazje

20.99 USD
Fendi L'acquarossa by Fendi Deodorant Spray 3.4 oz for Women
Fendi L'acquarossa by Fendi Deodorant Spray 3.4 oz for Women
24.43 USD
Fendi L'acquarossa Perfume by Fendi, 2.5 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
29.33 USD
Fendi L'acquarossa Perfume by Fendi, 2.5 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Eau De Toilette 1.7oz
Fendi L'acquarossa by Fendi Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
Fendi L'acquarossa by Fendi Eau de Parfum Spray 2.5 oz for Women
Gift Set 7oz
38.39 USD
Fendi L'Acquarossa Gift Set Eau De Parfum 1,7 oz Body Milk 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz
38.79 USD
Fendi L'Acquarossa Eau De Parfum for women 2.5 oz
Fendi L'Acquarossa Eau De Parfum for women 2.5 oz
Gift Set 5oz
39.99 USD
Fendi L'Acquarossa Gift Set IV. Eau De Toilette 2,5 oz Shower Gel 2,5 oz Body Milk 2,5 oz
Gift Set 2.5oz
43.99 USD
Fendi L'acquarossa Gift Set by Fendi Gift Set for Women Includes 2.5 oz Eau De Parfum Spray 2.5 oz Shower Gel 2.5 oz Body Lotion
Eau De Parfum 1oz
Fendi L'Acquarossa Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Fendi L'Acquarossa Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 1.7oz
89.00 USD
Fendi L'Acquarossa Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Cream 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fendi L'Acquarossa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fendi L'Acquarossa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Acquarossa marki Fendi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Acquarossa marki Fendi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Lolita Lempicka Si Lolita La Prairie Silver Rain Laura Biagiotti Venezia 2011 Guerlain Idylle Tom Ford Black Orchid Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Givenchy Ange ou Demon Yves Rocher Voile d'Ambre Dolce&Gabbana The One Desire Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Indecence Prada Prada (Amber) Mugler Innocent Christian Dior J`adore Cartier La Panthere Trussardi Trussardi A Way for Her