Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Secret Angel Farmasi dla kobiet

Secret Angel Farmasi dla kobiet

Secret Angel marki Farmasi to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, kardamon i róża; nutami serca są jaśmin, paczula i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo, wanilia i mech.

Bergamotka Kardamon Róża

Jaśmin Paczula Drzewo sandałowe

Piżmo Wanilia Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secret Angel by Farmasi.

Secret Angel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmasi Secret Angel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmasi Secret Angel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secret Angel marki Farmasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secret Angel marki Farmasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Toujour Hugo Boss Boss Woman Sonia Rykiel Rykiel Rose Puma Puma I`m Going Woman Giorgio Beverly Hills G Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Victoria`s Secret Very Sexy Now 2007 Etro Benetroessere Resort Washington Tremlett My Fair Lady Sarantis B.U. Dreamy Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes