Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Nar Farmasi dla mężczyzn

Nar Farmasi dla mężczyzn

Nar marki Farmasi to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, nektarynka i ananas; nutami serca są jaśmin, herbata i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, paczula i cedr.

Cytryna Nektarynka Ananas

Jaśmin Herbata Wata cukrowa

Piżmo Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nar by Farmasi.

Nar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmasi Nar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmasi Nar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nar marki Farmasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nar marki Farmasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Aquolina Pink Sugar Annick Goutal Eau De Charlotte Chi Miss Chi S-Perfume 100% Love Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Voluspa Vanity Yves Rocher FlowerParty April Aromatics Heart Chakra Oil Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Stacked Style Enchantress Michel Germain Tattoo Faberlic O Feerique Sensuelle