Marki » F-H » aromatyczno - zielone « Grupy

Gaucho Farmasi dla mężczyzn

Gaucho Farmasi dla mężczyzn

Gaucho marki Farmasi to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, bazylia, ananas, nuty zielone, mandarynka i liść fiołka; nutami serca są lawenda, szałwia muszkatołowa, goździk (przyprawa) i geranium; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Bergamotka Kardamon Bazylia Ananas Nuty zielone Mandarynka Liść fiołka

Lawenda Szałwia muszkatołowa Goździk (przyprawa) Geranium

Mech dębowy Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gaucho by Farmasi.

Gaucho Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmasi Gaucho, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmasi Gaucho, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gaucho marki Farmasi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gaucho marki Farmasi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Liz Claiborne Claiborne Sport Marc Jacobs Splash - The Basil 2008 Ted Lapidus Blueted L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Jacques Fath Green Water Aroma M Geisha O-Cha O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Creed Chevrefeuille Demeter Fragrance Bamboo Smell Bent Saddle Warmer