Marki » F-H » cytrusowo - gourmand « Grupy

Perla Farmacia SS. Annunziata dla kobiet

Perla Farmacia SS. Annunziata dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 0
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+


główne akordy
waniliowy
cytrusowy
kwiatowy
owocowy
zielony
pudrowy

Perla marki Farmacia SS. Annunziata to cytrusowo - gourmand perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak osmantus, ambra, wanilia i cytryna amalfi.

Perfumowe Nuty

Osmantus Ambra Wanilia Cytryna Amalfi

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Perla by Farmacia SS. Annunziata.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Perla Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Perla to perfumy nieco dziwne w moim odczuciu. Słodkie, ale w jakiś mdły sposób, cytrusowe, ale nieco sztuczne. Pachnie nieco mieszaniną waniliowego i cytrynowego aromatu co ciasta, takim własnie cytrynowym ciastkiem z cukierni, słodkim, z wielką porcją aksamitnego, ale zbyt lejącego się kremu.
Pierwsze wrażenie nie było zbyt korzystne, nie jest to coś, co mogłabym nosić, jest to jakaś dziwna nuta, która przypomina mi syrop na kaszel. Całość nie jest może jakaś nieprzyjemna, ale nasze drogi rozejdą się po dzisiejszych testach.

Feb
26
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmacia SS. Annunziata Perla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmacia SS. Annunziata Perla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Perla marki Farmacia SS. Annunziata. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Perla marki Farmacia SS. Annunziata reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy cytrusowo - gourmand
Burberry Baby Touch Histoires de Parfums 1873 Lavanila Laboratories Vanilla Grapefruit Arrogance Arrogance Mix Lime, Zucchero Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Lemon Pie Smell Bent Blimey, Limey! Borsari Aqua Classica di Parma So...? So...? DSH Perfumes Vanille Payard Bergamot Truffle ID Parfums Jardin de Sicile La Bouquetiere Pamplemousse

Advertisement

Popularne marki i zapachy: