Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Chia Farmacia SS. Annunziata dla kobiet

Chia Farmacia SS. Annunziata dla kobiet

orzechowy
migdałowy

Chia marki Farmacia SS. Annunziata to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy i nuty kwiatowe; nutami serca są róża, pomarańcza, cukier i migdał; nutami bazy są orzech laskowy, wanilia, ambra i piżmo.

Cytrusy Nuty kwiatowe

Róża Pomarańcza Cukier Migdał

Orzech laskowy Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chia by Farmacia SS. Annunziata.

Chia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Farmacia SS. Annunziata Chia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Farmacia SS. Annunziata Chia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chia marki Farmacia SS. Annunziata. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chia marki Farmacia SS. Annunziata reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Carla Fracci Medea Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Tous Touch Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Coty Ici Ulric de Varens Mini Purple Costamor Dulcess Gale Hayman Delicious Amber Gres Caline Night Bjorn Borg Love All Vivid Violet