Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Znak Voli Faberlic dla mężczyzn

Znak Voli Faberlic dla mężczyzn

cynamonowy

Znak Voli marki Faberlic to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Znak Voli został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cynamon, kolendra, jałowiec, nuty pudrowe, mech dębowy, sosna syberyjska i paczula.

Cytrusy Cynamon Kolendra Jałowiec Nuty pudrowe Mech dębowy Sosna syberyjska Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Znak Voli by Faberlic.

Znak Voli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Znak Voli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Znak Voli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Znak Voli marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Znak Voli marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Byblos Blu Men Enjoy Air-Val International Spiderman Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Creative Universe Beth Terry Element of Surprise O Boticario Homme.com Keiko Mecheri Scarlett Roxana Illuminated Perfume Vespertina Keiko Mecheri Taormine Acqua di Parma Essenza di Colonia Anya`s Garden Light