Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Sleza Yurate Faberlic dla kobiet

Sleza Yurate Faberlic dla kobiet

Mam: 2

Sleza Yurate marki Faberlic to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sleza Yurate został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak woda morska, nuty kwiatowe, paczula, mech dębowy, liść figi i korzeń irysa.

Woda morska Nuty kwiatowe Paczula Mech dębowy Liść figi Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sleza Yurate by Faberlic.

Sleza Yurate Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Faberlic Sleza Yurate, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Faberlic Sleza Yurate, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sleza Yurate marki Faberlic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sleza Yurate marki Faberlic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Paco Rabanne Metal Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Lancetti Etre Special Edition II Krizia Krizia Donna Istinto Molinard Une Histoire de Chypre Sisley Eau du Soir 2008 Georges Stahl Elle d`Elissa Animale Instinct d`Animale Burberry Society DSH Perfumes Umber: Bois de Rose Carven Intrigue Faberlic Ivresse de L´amour