Marki » D E » kwiatowe « Grupy

Rajkumari Evocative Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Rajkumari Evocative Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Rajkumari marki Evocative Perfumes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Rajkumari został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Evans. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, czerwona róża, paczula, kostowiec, kadzidło, wyszukane drewna i nuty orientalne.

Jaśmin Czerwona róża Paczula Kostowiec Kadzidło Wyszukane drewna Nuty orientalne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rajkumari by Evocative Perfumes.

Rajkumari Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evocative Perfumes Rajkumari, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evocative Perfumes Rajkumari, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rajkumari marki Evocative Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rajkumari marki Evocative Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang Mariella Burani MB Keiko Mecheri Jasmine Reminiscence Etoile de Rem Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Balenciaga Talisman eau Transparente Jar Parfums Jardenia Carthusia Gelsomini di Capri JoAnne Bassett Magie d’ Or Long Lost Perfume Casaque Jill Stuart Jasmin Fleur