Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Whisky Vintage Evaflor dla mężczyzn

Whisky Vintage Evaflor dla mężczyzn

Whisky Vintage marki Evaflor to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mandarynka, cytryna, anyż i mięta; nutami serca są frezja i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Mandarynka Cytryna Anyż Mięta

Frezja Goździk (przyprawa)

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Whisky Vintage by Evaflor.

Whisky Vintage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Whisky Vintage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Whisky Vintage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Whisky Vintage marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Whisky Vintage marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Lorenzo Villoresi Garofano L`Artisan Parfumeur Tea for Two Guepard Guepard Gant Gant Summer 2009 biehl parfumkunstwerke eo02 Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy James Heeley Cedre Blanc DSH Perfumes Piment et Chocolat Lord`s Jester Dionysus Keiko Mecheri Paname