Marki » D E » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Whisky Red Evaflor dla mężczyzn

Whisky Red Evaflor dla mężczyzn

Whisky Red marki Evaflor to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, kolendra i jabłko; nutami serca są lawenda, róża, cedr i wetyweria; nutami bazy są fasolka tonka, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Kolendra Jabłko

Lawenda Róża Cedr Wetyweria

Fasolka tonka Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Whisky Red by Evaflor.

Whisky Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Evaflor Whisky Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Evaflor Whisky Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Whisky Red marki Evaflor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Whisky Red marki Evaflor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Estée Lauder Pleasures For Men Police B-Cool Odori Zafferano Demeter Fragrance Fresh Ginger James Heeley Esprit du Tigre The Party The Ten Party 1986 Miller et Bertaux A Quiet Morning Michel Germain Deauville pour Homme Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Nejma Puro Intense CnR Create Gemini for Men